Solr Query Builder (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Development
fa: توسعه

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Path
fa: مسیر

en: Host
fa: میزبان

en: Custom
fa: سفارشی

en: Port
fa: درگاه

en: Query
fa: پرس و جو

en: About
fa: درباره
