Solr Query Builder (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ps: امستنې

en: Path
ps: يونلور

en: Host
ps: کوربه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Protocol
ps: پروتوکول

en: Port
ps: درشل (پورټ)

en: Query
ps: پوښتنه

en: About
ps: په اړه
