Solr Query Builder (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Path
sk: Cesta

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Custom
sk: Vlastná

en: Protocol
sk: Protokol

en: Query
sk: Dotaz

en: About
sk: Informácie o
