Solr Query Builder (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Path
ta: பாதை

en: Host
ta: புரவலன்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Port
ta: துறை

en: About
ta: பற்றி
