Solr Query Builder (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: About
ug: ھەققىدە
