Solr Query Builder (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Protocol
vi: Giao thức

en: Port
vi: Cổng

en: Query
vi: Truy vấn

en: About
vi: Giới thiệu
