Apache Solr log (1.0.0) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Date
kk: Датасы

en: Message
kk: Хабарлама

en: View
kk: Қарау

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Location
kk: Орналасуы

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Referrer
kk: Сілтеме көзі

en: View events that have recently been logged.
kk: Соңғы журналға жазылған оқиғаларды көру.
