Apache Solr log (1.0.1) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Message
el: Μήνυμα

en: View
el: Προβολή

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: User
el: Χρήστης

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Severity
el: Σοβαρότητα

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Referrer
el: Παραπέμφθηκε από

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Variables
el: Μεταβλητές

en: View events that have recently been logged.
el: Προβολή γεγονότων που καταγράφηκαν πρόσφατα.

en: Severity level
el: Επίπεδο σοβαρότητας

en: Recent log messages
el: Πρόσφατα μηνύματα ημερολογίου καταγραφής
