Apache Solr log (1.0.1) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Date
gl: Data

en: Message
gl: Mensaxe

en: View
gl: Ver

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: User
gl: Usuario/a

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Location
gl: Localización

en: Severity
gl: Gravidade

en: Details
gl: Detalles

en: Referrer
gl: Referente

en: Clear
gl: Limpar

en: Server
gl: Servidor

en: View events that have recently been logged.
gl: Ver eventos rexistrados recentemente.

en: Severity level
gl: Nivel de gravidade

en: Recent log messages
gl: Mensaxes recentes do rexistro

en: If set, these tags will be appended to the query and can be used to identify the query in a module. This can be helpful for altering queries.
gl: Si establécese, estas etiquetas engadiranse á consulta e pódese utilizar para identificar a consulta nun módulo. Isto pode ser útil para modificar as consultas.

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
gl: Está seguro que desexa eliminar os rexistros recentes?
