Apache Solr log (1.0.1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: View
kn: ನೋಡು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Hostname
kn: ಅತಿಥೇಯದ ಹೆಸರು

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Clear
kn: ತೆರವುಗೊಳಿಸು

en: Variables
kn: ಚರಮೌಲ್ಯ

en: Server
kn: ಪರಿಚಾರಕ
