Apache Solr log (1.0.1) - en to pl translation catalogue (38 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Date
pl: Data

en: Message
pl: Wiadomość

en: View
pl: Widok

en: User
pl: Użytkownik

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Location
pl: Położenie

en: Severity
pl: Priorytet

en: Details
pl: Szczegóły

en: Referrer
pl: Odsyłający

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Variables
pl: Zmienne

en: Server
pl: Serwer

en: View events that have recently been logged.
pl: Zobacz ostatnio logowane wydarzenia.

en: URL of the origin of the event.
pl: URL źródła wydarzenia.

en: Referer
pl: Odwołujący

en: Hostname of the user who triggered the event.
pl: Nazwa hosta użytkownika, który wywołał wydarzenie.

en: Severity level
pl: Poziom ważności

en: Recent log messages
pl: Ostatnie wpisy dziennika

en: The severity level of the event; ranges from 0 (Emergency) to 7 (Debug).
pl: Poziom ważności wydarzenia; w przedziale od 0 (Pilny) do 7 (Debuguj).

en: Bypass access checks
pl: Omiń sprawdzanie dostępu

en: Query Tags
pl: Tagi zapytania

en: If set, these tags will be appended to the query and can be used to identify the query in a module. This can be helpful for altering queries.
pl: Jeśli skonfigurowano, tagi te zostaną dołączone do zapytania i mogą być użyte do rozpoznania zapytania w module. Może być to pomocne dla zmieniania zapytań.

en: Log entries
pl: Wpisy do dziennika

en: Contains a list of log entries.
pl: Zawiera listę wpisów do dziennika.

en: The user on which the log entry as written.
pl: Użytkownik, do którego dopisano wpis do dziennika.

en: The actual message of the log entry.
pl: Wiadomość wpisu do dziennika.

en: The variables of the log entry in a serialized format.
pl: Zmienne wpisu do dziennika w formacie zserializowanym.

en: Operation links for the event.
pl: Linki operacji dla wydarzenia.

en: URL of the previous page.
pl: URL poprzedniej strony.

en: Date when the event occurred.
pl: Data wystąpienia wydarzenia.

en: Replace variables
pl: Zamiana zmiennych

en: Confirm delete recent log messages
pl: Potwierdź usunięcie ostatnich wpisów dziennika

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
pl: Czy na pewno usunąć ostatnie wpisy dziennika?

en: The type of the log entry, for example "user" or "page not found".
pl: Rodzaj wpisu w dzienniku, na przykład "użytkownik" lub "nie znaleziono strony".

en: The user ID of the user on which the log entry was written.
pl: ID użytkownika, któremu przypisano wpis w dzienniku.

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
pl: Dane dziennika są uszkodzone i nie mogą być poddane deserializacji: @message
