Apache Solr log (1.0.1) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Date
ta: தேதி

en: Message
ta: செய்தி

en: View
ta: பார்

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: User
ta: பயனர்

en: Location
ta: இடம்

en: Severity
ta: தீவிரம்

en: Details
ta: விவரங்கள்

en: Referrer
ta: சுட்டியவர்

en: Variables
ta: மாறிகள்

en: View events that have recently been logged.
ta: கடைசியாக விபரமாக்கப்பட்ட நிகழ்வுகளை பார்.
