SooperThemes GridStack (8.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Content
cy: Cynnwys

en: None
cy: Dim

en: - None -
cy: - Dim -

en: Image
cy: Delwedd

en: Category
cy: Categori

en: Custom
cy: Addasu

en: Image style
cy: Arddull delwedd
