SooperThemes GridStack (8.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: None
et: Puudub

en: - None -
et: - Puudub -

en: Image
et: Pilt

en: Category
et: Kategooria

en: Custom
et: Kohandatud

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Linked to content
et: Link sisule

en: Linked to file
et: Link failile

en: Nothing
et: Mitte midagi
