SooperThemes GridStack (8.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
