SooperThemes GridStack (8.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Content
ru: Содержимое

en: None
ru: Нет

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Image
ru: Изображение

en: Category
ru: Категория

en: Number of items
ru: Количество пунктов

en: Custom
ru: Собственная

en: Light
ru: Светлая

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Link image to
ru: Изображение как ссылка на

en: Linked to content
ru: Ссылается на материал

en: Linked to file
ru: Ссылается на файл

en: Dark
ru: Темный

en: Nothing
ru: Ничего
