SooperThemes GridStack (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: None
az: Yoxdur

en: - None -
az: - heç nə -

en: Image
az: Şəkil

en: Category
az: Kateqoriya

en: Custom
az: Seçilmiş
