Sophron (2.0.1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: File extensions
pt: Extensões de arquivo

en: Error
pt: Erro

en: Method
pt: Método

en: Arguments
pt: Argumentos

en: Class name
pt: Nome da classe

en: Map
pt: Mapa

en: Mapping
pt: Mapeamento

en: Drupal core
pt: Core do Drupal

en: Aliases
pt: Apelidos

en: File extension
pt: Extensão do arquivo
