Sophron (2.2.1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: File extensions
sv: Filändelse

en: Error
sv: Fel

en: Method
sv: Metod

en: Arguments
sv: Argument

en: Class name
sv: Klassens namn

en: Map
sv: Karta

en: Mapping
sv: Mappning

en: Drupal core
sv: Drupals kärna

en: File extension
sv: Filändelse
