Sophron (3.0.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Description
az: İzahat

en: File extensions
az: Fayl genişlənməsi

en: Error
az: Səhv

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Map
az: Xəritə

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə

en: Drupal core
az: Drupal nüvəsi

en: File extension
az: Fayl uzantısı
