Sophron (3.0.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Error
sk: Chyba

en: Method
sk: Metóda

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Class name
sk: Názov triedy

en: Map
sk: Mapa

en: Mapping
sk: Mapovanie

en: Drupal core
sk: Jadro Drupalu

en: File extension
sk: Prípona súboru
