Sophron (3.1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: Drupal core
bo: Drupal ནང་སྙིང
