Sophron (3.1.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: File extensions
it: Estensioni file

en: Error
it: Errore

en: Method
it: Metodo

en: Arguments
it: Parametri

en: Class name
it: Nome classe

en: Map
it: Mappa

en: Mapping
it: Mappatura

en: File extension
it: Estensione del file
