Sophron (3.1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: File extensions
ka: ფაილის გაფართოებები

en: Error
ka: შეცდომა

en: Method
ka: მეთოდი

en: Arguments
ka: არგუმენტები
