Sophron (3.1.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: File extensions
lv: Faila paplašinājumi

en: Error
lv: Kļūda

en: Method
lv: Veids

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Map
lv: Karte

en: Mapping
lv: Attiecinājums

en: Drupal core
lv: Drupal kodols

en: File extension
lv: Faila paplašinājums
