Sophron (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Error
be: Памылка

en: Method
be: Метад

en: Arguments
be: Аргументы

en: Map
be: Мапа

en: Drupal core
be: Ядро Drupal
