Sophron (8.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: File extensions
ta: கோப்பு நீட்சிகள்

en: Error
ta: பிழை

en: Method
ta: முறை

en: Map
ta: வரைபடம்

en: Mapping
ta: பொருத்தல்

en: Drupal core
ta: ட்ரூபால் கரு
