Sophron (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: MIME Type
ar: نوع مايم

en: File extensions
ar: إمتدادات الملف

en: Error
ar: خطأ

en: Method
ar: الطريقة

en: Arguments
ar: المتغيرات

en: Map
ar: خريطة

en: Mapping
ar: إقران

en: Drupal core
ar: نواة دروبال

en: File extension
ar: امتداد الملف
