Sortableviews (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Move
fi: Siirrä

en: Views
fi: Näkymät

en: Separator
fi: Erotin

en: Sortable
fi: Lajiteltavissa

en: Align
fi: Tasaa

en: List type
fi: Listan tyyppi

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Changes have been saved.
fi: Muutokset on tallennettu.

en: Columns
fi: Palstat

en: Default order
fi: Oletusjärjestys

en: Default sort
fi: Oletusjärjestys

en: Override normal sorting if click sorting is used
fi: Ohita normaali lajittelu jos klikkaus-järjestely on valittuna

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
fi: Aktivoi Drupal-tyyliset "kiinteät" taulunotsikot (JavaScript)

en: Wrapper class
fi: Ympäröivän elementin luokka

en: List class
fi: Listan luokka

en: Show the empty text in the table
fi: Näytä tyhjä teksti taulussa

en: Hide empty columns
fi: Piilota tyhjät sarakkeet

en: Responsive
fi: Responsiivinen

en: Caption for the table
fi: Kuvateksti taulukolle

en: Summary title
fi: Tiivistelmän otsikko

en: Table description
fi: Taulukon kuvaus

en: Columns name
fi: Sarakkeiden nimi

en: Columns info
fi: Sarakkeiden tiedot

en: Column info
fi: Sarakkeen tiedot
