Sortableviews (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Views
oc: Vistas

en: Separator
oc: Separador

en: Sortable
oc: Classable

en: Align
oc: Alinhar

en: List type
oc: Tipe de lista

en: Save changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: Columns
oc: Colomnas

en: Default order
oc: Òrdre per defaut

en: Default sort
oc: Triada per defaut

en: Override normal sorting if click sorting is used
oc: Suplantar la triada normal se la triada per clic es utilizat

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
oc: Activar las entèstas de tablèu "collants" de Drupal (JavaScript)

en: Wrapper class
oc: Classa de l'envolopa (wrapper)

en: List class
oc: Classa de la lista

en: Show the empty text in the table
oc: Afichar lo tèxte vide dins lo tablèu
