Sortableviews (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Sortable
hr: Moguće sortirati

en: Align
hr: Poravnati

en: List type
hr: Tip liste

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Default order
hr: Zadani redoslijed

en: Drag to re-order
hr: Povucite kako bi prerasporedili
