Sortableviews (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Views
az: Görünüşlər

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Sortable
az: Çeşidlənən

en: Align
az: Sıralama

en: List type
az: Siyahı növü

en: Columns
az: Sütunlar

en: Default order
az: Defolt sifariş

en: Default sort
az: Defolt çeşidləmə

en: Override normal sorting if click sorting is used
az: Klik çeşidləmə istifadə edilərsə, normal çeşidləməni ləğv edin

en: Wrapper class
az: Sarğı sinfi

en: List class
az: Siyahı sinif

en: Show the empty text in the table
az: Cədvəldəki boş mətni göstərin

en: Hide empty columns
az: Boş sütunları gizlədin

en: Responsive
az: Uyğunlaşan

en: Caption for the table
az: Cədvəl üçün başlıq

en: Summary title
az: Xülasə başlığı

en: Table description
az: Cədvəlin təsviri

en: Columns name
az: Sütunların adı

en: Columns info
az: Sütunlar haqqında məlumat

en: Column info
az: Sütun haqqında məlumat
