Sortableviews (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Views
th: ดู

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: Save changes
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลง

en: Default order
th: การจัดลำดับเริ่มต้น

en: Drag to re-order
th: ลากเพื่อเปลี่ยนลำดับ
