Sortableviews (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Views
lt: Vaizdai

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Sortable
lt: Rušiuojamas

en: Align
lt: Lygiuoti

en: List type
lt: Sąrašo tipas

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Default order
lt: Įprastas rikiavimas

en: Default sort
lt: Numatytas duomenų rikiavimas

en: Drag to re-order
lt: Tempkite pertvarkymui
