SoundCloud Field (2.0.8) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Open link in new window
bo: སྒྲོམ་གསར་བའི་ནང་དུ་སྦྲེལ་ཐག་ཁ་ཕྱེ་བ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: characters
bo: ཡིག་འབྲུ
