SoundCloud Field (2.0.8) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: URL
fa: نشانی

en: Open link in new window
fa: بازکردن پیوند در ینجره جدید

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: characters
fa: حروف

en: Show comments
fa: مشاهده دیدگاه‌ها

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
fa: متنی که در داخل فیلد نمایش داده می شود تا زمانی که مقداری وارد شود. این راهنمایی معمولاً یک مقدار نمونه یا توضیح مختصری از قالب مورد انتظار است.
