SoundCloud field (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Open link in new window
th: เปิดลิงค์ในหน้าต่างใหม่

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Trim link text length
th: ตัดแต่งความยาวของข้อความเชื่อมโยง

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
th: ปล่อยว่างไว้เพื่อให้ไม่จำกัดการเชื่อมโยงข้อความที่ความยาว
