SoundCloud field (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Open link in new window
fi: Avaa linkki uudessa ikkunassa

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: characters
fi: merkit

en: Trim link text length
fi: Lyhennä linkkitekstin pituutta

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
fi: Jätä tyhjäksi salliaksesi kaikenpituiset linkkitekstit.

en: Add rel="nofollow" to links
fi: Lisää rel="nofollow" linkkeihin

en: Link text trimmed to @limit characters
fi: Linkin teksti lyhennettynä @limit merkkiin

en: Link text not trimmed
fi: Linkin teksti lyhentämättä

en: Add rel="@rel"
fi: Lisää rel="@rel"

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
fi: Teksti joka näytetään kentän sisällä kunnes arvo on syötetty. Tämä vihje on usein esimerkkiarvo tai lyhyt kuvaus oletetusta muodosta.

en: Placeholder for URL
fi: Paikkamerkki URLille

en: No placeholders
fi: Ei paikkamerkkejä

en: URL placeholder: @placeholder_url
fi: Verkko-osoitteen paikkamerkki: @placeholder_url
