Single-page applications (SPA) (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Value
ast: Valor

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: None
ast: Nengún

en: Required
ast: Requeríu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Add
ast: Amestar

en: Options
ast: Opciones

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Key
ast: Llave
