Single-page applications (SPA) (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Value
az: Qiymət

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: None
az: Yoxdur

en: Required
az: Tələb olunur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Icon
az: İconka

en: Add
az: Əlavə et

en: ID
az: İD

en: Options
az: Seçimlər

en: Data type
az: Məlumat növü

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Widget
az: Vidcet

en: Argument
az: Arqument

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Key
az: Açar

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Select
az: Seçin

en: Context
az: Kontekst

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Radios
az: Radiolar

en: Dependencies
az: Asılılıqlar

en: Select @name
az: @name seçin
