Single-page applications (SPA) (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Value
bg: Стойност

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: None
bg: Не

en: Required
bg: Задължително

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Add
bg: Добави

en: Options
bg: Параметри

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Id
bg: Номер

en: Template
bg: Шаблон

en: Key
bg: Ключ

en: Select
bg: Избери
