Single-page applications (SPA) (1.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Description
bn: বিবরণ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: None
bn: একটিও নয়

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: Libraries
bn: লাইব্রেরী সমূহ
