Single-page applications (SPA) (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: None
bs: Nijedan

en: Required
bs: Obavezno

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Add
bs: Dodaj

en: Options
bs: Opcije

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Arguments
bs: Argumenti

en: Default value
bs: Defaultne postavke
