Single-page applications (SPA) (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Value
cs: Hodnota

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: None
cs: Žádné

en: Required
cs: Povinné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Icon
cs: Ikona

en: Add
cs: Přidat

en: Options
cs: Možnosti

en: Custom
cs: Vlastní

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Template
cs: Šablona

en: Key
cs: Klíč

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Select
cs: Vybrat

en: Context
cs: Kontext

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Library
cs: Knihovna

en: Dependencies
cs: Závislosti
