Single-page applications (SPA) (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Value
cy: Gwerth

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: None
cy: Dim

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Custom
cy: Addasu

en: Argument
cy: Arg

en: Arguments
cy: Argiau

en: Key
cy: Allwedd

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Select
cy: Dewis

en: Context
cy: Cyd-destun
