Single-page applications (SPA) (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Value
eu: Balioa

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: None
eu: Bat ere ez

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Add
eu: Gehitu

en: ID
eu: IDa

en: Options
eu: Aukerak

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Argument
eu: Argumentua

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Key
eu: Giltza

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Select
eu: Aukeratu

en: Context
eu: Testuingurua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Dependencies
eu: Menpekotasunak
