Single-page applications (SPA) (1.0.0-beta1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Value
fil: Halaga

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Add
fil: Idagdag

en: Key
fil: Susi
