Single-page applications (SPA) (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: None
hr: Nema

en: Required
hr: Nužno

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Icon
hr: Ikona

en: Add
hr: Dodaj

en: Options
hr: Opcije

en: Data type
hr: Vrsta podataka

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Widget
hr: Cinculator

en: Arguments
hr: Argumenti

en: Template
hr: Predložak

en: Key
hr: Ključ

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Context
hr: Kontekst

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
