Single-page applications (SPA) (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Value
hu: Érték

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: None
hu: Nincs

en: Required
hu: Szükséges

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Icon
hu: Ikon

en: Add
hu: Hozzáadás

en: URL
hu: Webcím

en: ID
hu: Azonosító

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Data type
hu: Adattípus

en: Custom
hu: Egyéni

en: Widget
hu: Felületi elem

en: Id
hu: Azonosító

en: Argument
hu: Argumentum

en: Arguments
hu: Argumentumok

en: Template
hu: Sablon

en: Static
hu: Állandó

en: Key
hu: Kulcs

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Minified
hu: Tömörített

en: Context
hu: Szövegkörnyezet

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Radios
hu: Választógombok

en: Library
hu: Könyvtár

en: Libraries
hu: Könyvtárak

en: Dependencies
hu: Függőségek

en: Icon uuid
hu: Ikon uuid

en: Select @name
hu: @name kiválasztása
