Single-page applications (SPA) (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (29 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Value
ja: 値

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: None
ja: なし

en: Required
ja: 必須

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Icon
ja: アイコン

en: Add
ja: 追加

en: Options
ja: オプション

en: Data type
ja: データ型

en: Custom
ja: カスタム

en: Widget
ja: ウィジェット

en: Id
ja: ID

en: Argument
ja: 引数

en: Arguments
ja: 引数

en: Template
ja: テンプレート

en: Key
ja: キー

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Select
ja: 選択

en: Context
ja: コンテキスト

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Radios
ja: ラジオボタン

en: Library
ja: ライブラリー

en: Libraries
ja: ライブラリ

en: Dependencies
ja: 依存関係

en: Select @name
ja: @nameを選択
